A NeTcar Autósiskola 2014-ben alakult, kollégáink ugyanakkor több évtizedes tapasztalattal rendelkeznek a gépjárművezető képzés területén. Arra törekszünk, hogy a lehető legkorszerűbb és leghatékonyabb módszerekkel segítsük tanulóinkat a jogosítvány megszerzéséhez.

Bár szinte az összes elérhető vezetői engedély típushoz rendszeresen indítunk tanfolyamot, legtöbb tanulónk a B kategóriás jogosítvány megszerzéséért fordul hozzánk. Sok autósiskola ilyenkor a vizsgák gyors letételét és kedvező árakat ígér, mi ezek mellett a biztonságot és a minőséget is fontosnak tartjuk. Autósiskolánk képzett oktatói, innovatív megoldásai, e-learning tananyagai segítségével a jogosítvány megszerzése szinte gyerekjáték. Autósiskolánk folyamatosan indítja Gépjárművezetői Képesítési Igazolvány (GKI) megszerzéséhez szükséges tanfolyamokat akár alapképesítésről, akár továbbképzésről legyen szó.